Sevgiliye Mesajlar-3

Kategori: Sevgiliye Mesajlar

kalpseni günde bir defa düşünüyorum oda 24 saatime maloluyor.


kalpdenizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. bu derin uçurumun önünde hangi yazgı tutukladı beni.


kalphasret kapımda nöbetler tutuyor sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam

kalphani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya seni başkalarında aradım ama yoktu beni senin kadar anlayan, yinede üzülme çünkü ben seni sensizde sevebiliyorum....


kalpaşka meyli olmayan kanatsız kuş gibidir. vah ona!!...


kalpen güzel yarınlar senin olsun sen buna layıksın ömrün mutluklarla dolsun eğer gün gelirde sen beni unutursan inan ki tatlım canın sağolsun.


kalphiçbir kız bir erkeğe boyun eğmez hiçbir erkek bir damla gözyaşına değmez.


kalpyanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön ordayım.


kalpyapraklar sararıp dökülürken yere, yaşlı gözlerini çevirip göklere, hergün istemem yılda bir kere adımı anmayı sakın unutma


kalpbir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp azda olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip anlamaya hiç çalışmamak gerekir.


kalpbirgün sevgilim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye ertesi gün gördüm onu bir başkası ile kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.


kalpseni seviyorum diyen sözlere değil, senin için ağlayan gözlere inan


kalpseni ben değil gözlerim seçti onlar sevdi onlar beğendi sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın.


kalpgözleriyle gözlerine göz koyanın gözlerimle gözlerini oyarım gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözlerime lazım.


kalpne yeminler bozdum geceler büyürken sensiz ne yeminler bozdum yıllar geçerken sitemsiz ne yeminler bozdum tarifi bile imkansız, senin için ey gülüm!!!....


kalpnasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana uzakta olduğun için tutkunum sana hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana!.


kalpyeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar.


kalpunuturum desemde inanma sakın ömrümce kalbimden silinmez adın bir sızı içimde sendende yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.


kalpbeni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev.... bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.


kalpgözleri uzaklıklar değil bazende göze alamadığımız yakınlıklar acıtır.


 

Gösterim: 6826