Sevgiliye Mesajlar - 4

Kategori: Sevgiliye Mesajlar

kalpbirgün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sanaeğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.


kalpbataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası sebebiyle birsüre ulaşılamadı. şimdi ise full çeken hattımla seninleyim


kalpsesini duysamda heran yüzünü görmek gibi değil özlediğimi bil heran hiçbir şey seni sevmek gibi değil


kalpyatağını gül yapraklarıyla rüyalarını papatyalarla süsledim üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarınıda ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!

kalpaşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu bir tanem.


kalpsen seni seveni görmeyecek kadar körsen. oda sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.


kalpbizim ömrümüzde ırmaklar vardır. sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. bizim ömrümüzde dostlarımız vardır günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.


kalpben sevdanın sokağında oturuyorum geceler hiç bitmiyor. ben hiç uyumuyorum.


kalpbir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana seni kadar sevdiğimi soracak olsaydın inanki bir tanem hergün yağmur yağardı.


kalpyüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.


kalpseni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.


kalphadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düşmü hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni gerçekten
yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.


kalpgözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.


kalpne seni unutmak için bir çabam var içimde nede aşkımı körükleyen bir rüzgar ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede görmeye dayanacak kalbim var.


kalpbir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gelki sana sensiz yaşamanın sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.


kalpgözlerin gözlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım.


kalpne zaman ayrılık saati gelse içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım.


kalphadi gel tut ellerimi! benimle yan! benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan. birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül sen bir haziran


kalpnezaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer nezaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.


kalpbugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında birgün beni ararda bulamazsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.


 

Gösterim: 11794