Herşeyim Sensin..!

Kategori: Sevgiliye Yazılar

kalpHerşeyim Sensin..!

Sana geliyorum sadece yıllardır içinde sakladığım ve haykırmak için biriktirdiğim sevda sözlerimle geliyorum yada konuşmadan tek bir söz söylemeden suskunluğumla geliyorum. utangaçlığımla,güçsüzlüğümle. hatalarımla geliyorum uyuyamadığım bütün uykularını üşüdüğüm kış sabahları bunalanarak geçirdiğim tüm akşamları beni yatağımdan sıçratan kabusları toplayıp geliyorum.

arzuladığım ve ertelediğim her ne varsa hepsini alıp geliyorum. ben koşulsuzca seviyorum seni. sorgulamadan, yargılamadan değiştirmeye çalışmadan seviyorum hayatı seninle yeniden keşfetmeye, seninle yaşanacak sevdanın isimsiz neferi olmaya hazırım. gel sarıl bana bu sahte hayatların ortasında inandığım tek gerçeğim sensin. suç ortağı olalım aşk suçunu birlikte işleyelim gel ve sarıl son bulsun kalabalığın ortasında asırlardır süren korkunç yalnızlığımız vazgeçilmezimsin ve vazgeçilmezim olman için geliyorum. seni kaybetmekten öyle korkuyorum ki..

düşüncesi bile titretiyor yüreğimi... sen olmadan yaşayamayacağımı biliyorum. sen olmadan geçecek birgün bile yaralasın beni ,acıtsın kalbimi. başklarının asla göremediği bir tek benimle konuşan içindeki o deli çocuğu ortaya çıkartmak için gel... korunmaya muhtaç bir çocuk biliyorum. korkma kimsenin onu incitmesine izin vermem. güven bana birine güvenmenin içinde yaratacağı o müthiş huzuru duyarak gel gel ve ağla bunca yıl çektiğin acılardan bir çırpıda sıyrılmak için sarıl boynuma ve ağla gözyaşlarınla birlikte akıp gitsin seninle ağlarım bende bende sıyrılırım yüreğimi sömüren kimliksiz hayattan.. bir tek sana kalırım kendim olarak bir tek sana hiçbirşey beklemeden sunabilirim benliğimi sadece bana gel yar sadece sana geliyorum yar ben sonsuza kadar sevmeye hazırım hiç tükenmeden sevgini sonsuza dek sevmeye...

Gösterim: 56254